Preferujemy system pracy wysyłkowej. Naprawy wykonujemy na bieżąco, zwykle w jeden dzień roboczy. Paczki odbieramy i wysyłamy codziennie. W pilnych przypadkach istnieje możliwośc osobistego dostarczenia/odbioru towaru – prosimy ustalać termin telefonicznie.
Głównym obszarem działalności firmy TELWIS jest branża elektroniki samochodowej. Specjalizujemy się w naprawie i serwisowaniu elektronicznych komponentów samochodowych takich jak moduły BSi, BSM, ECU, UCH.

Adres wysyłkowy

Telwis Zbigniew Kaczmarczyk
ul. E. Dembowskiego 17/48(55)
02-784 Warszawa

wiadomości mailowe odczytuję także w weekendy
Dane kontaktowe
  • Email: elektronika@telwis.pl
  • Nr telefonu: +48 534 537 492
  • tel. czynny 9.00 – 14.00 oprócz weekendów

 

Dojazd (serwis/naprawa elektroniki samochodowej):
TELWIS , Warszawa, 02-784, ul. Edwarda Dembowskiego 17 (wejście nr 5 od strony osiedla, zalecany wjazd od ul. Pileckiego).

Czas naprawy przeważnie zajmuje do dwóch dni roboczych. W trudniejszych przypadkach może się przedłużyć do kilku dni roboczych ale klient zostanie powiadomiony o takim przypadku. Jest możliwość naprawy na poczekaniu w niektórych przypadkach prostych usterek.

Płatności za usługę można dokonać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub dokonć przelewu bankowego na wskazane konto firmy

Przesyłka z naprawionym modułem będzie wysłana kurierem DHL. Czas dostawy przeważnie jeden dzień roboczy. Na życzenie klienta jest możliwość odesłania licznika innym kurierem np. Paczkomaty. Nie wysyłamy Pocztą Polską.

Wystawiamy pisemną gwarancję na wykonaną usługę na okres 3 lub 6mc w zależności od roku produkcji danego modułu (licznika) oraz od takich czynników jak: stan przebiegu modułu, stan techniczny, rodzaj uszkodzenia i czy moduł był już wcześniej w naprawie.